Pereiti prie turinio ↓

Palaikymas ir pagalba

Atvykimas į mokyklą gali būti didelis pokytis. Tapsite įvairialypės grupės dalimi, dažnai toli nuo savo gimtosios šalies, mokysitės naujos kalbos ir pradėsite sudėtingą mokymo programą.

UWC stengiamės, kad visi mūsų mokiniai jaustųsi palaikomi, įkvėpti ir laukiami mokyklos bendruomenėje.

Kiekvienoje UWC mokykloje dirba jūsų gerovę palaikanti komanda, įskaitant, bet neapsiribojant: namų tėvus, mokinių patarėjus, bendraamžių paramos tinklus, slaugytojus ir patarėjus, mokinių dekanus, sveikatos ir sveikatingumo specialistus, psichologus ir psichoterapeutus bei sveikatos priežiūros paslaugų tiekėjus tiek koledže, tiek vietiniuose miesteliuose ir miestuose. 

Be to, mokiniams suteikiame priemonių, padedančių apmąstyti, kokį vaidmenį jie atlieka savo bendruomenėse. Skatiname juos galvoti apie tai, kaip jie elgiasi su kitais ir kaip gali padėti kurti pagarbesnę bendruomenę, kurioje visi jaustųsi laimingi, saugūs ir užtikrinti. Orientacijos metu mokiniai taip pat dalyvauja mokymuose, padedančiuose ugdyti jų kultūrinį jautrumą ir tapti geresniais bendruomenės nariais. 

Palaikymo personalo darbuotojai reguliariai susitinka, kad užtikrintų, jog jie taip pat stengiasi kurti sveiką bendruomenę, turinčią bendrų tikslų. Jiems taip pat siūlomi forumai, kuriuose palaikymo personalas visame UWC judėjime gali bendradarbiauti ir palaikyti vieni kitus.