Pereiti prie turinio ↓

UWC atrankos kriterijai

Puikus išsilavinimas keičia gyvenimą. Tačiau visame pasaulyje per daug žmonių jo nepasiekia.

Štai kodėl UWC veikia kitaip. Nemanome, kad kokybiškas išsilavinimas turėtų būti skirtas tik turtingiems ar turintiems ryšių. Manome, kad tiems, kurie turi noro ir užsispyrimo keisti pasaulį, turėtų būti suteikta galimybė sužibėti. 

UWC atrankos procesas įvairiose šalyse skiriasi. Kiekvienas nacionalinis komitetas turi savo terminus ir pritaiko procesą, kad jis atspindėtų vietinę kultūrą ir bendruomenę.

Tai reiškia, kad jie gali pridėti savo kriterijus, pavyzdžiui, minimalaus pažymio reikalavimus.
 

Tačiau visos UWC mokyklos, atrinkdamos mokinius, vadovaujasi penkiais pagrindiniais standartais:

  • Intelektinis smalsumas ir motyvacija: Jūs turite nuoširdų norą pažinti jus supantį pasaulį. Gebate suprasti įvairias vietines ir globalias problemas ir kritiškai jas analizuoti.
  • Aktyvus įsipareigojimas: Gebate kelti klausimus, konfrontuoti ir apmąstyti savo, savo šeimos ir bendruomenės vertybes. Gebate atsakingai ir drąsiai elgtis pagal savo įsitikinimus.
  • Socialinė kompetencija: Gebate užmegzti kontaktą su kitais, dirbti kartu ir pagarbiai bendrauti. Gebate išreikšti save įvairiose situacijose, skirtingiems žmonėms ir kartu siekti sprendimų.
  • Atsparumas, asmeninė atsakomybė ir sąžiningumas: Galite pasirūpinti savimi fiziškai ir emociškai sudėtingose situacijose. Esate motyvuotas laikytis UWC principų, pasižymite nuolankumu ir noru išklausyti.
  • UWC Motyvacija: Turite norą ir gabumus prisidėti prie UWC ir aktyviai propaguojate UWC vertybes.

Ieškome moksleivių, kurie nori prisidėti prie geresnio pasaulio kūrimo, kad ir kokia būtų jų patirtis.