Pereiti prie turinio ↓

UWC Mokyklos

18 UWC mokyklų yra įsikūrę 4 žemynuose ir kiekvienais metais suteikia permainingą ir kupiną iššūkių išsilavinimą daugiau nei 10 500 moksleivių. 

Kiekviena iš mūsų mokyklų turi savitą charakterį ir identitetą, kuriam įtakos turi priimančioji šalis, vietinė aplinka, kultūrinis kontekstas ir bendruomenė. Kai kurie miesteliai įsikūrę gamtoje, kiti - integruoti į miestus ar miestelius. Ši aplinka taip pat padeda formuoti tai, kuo kiekviena UWC mokykla yra ypatinga. Kai kuriais atvejais jų artumas prie vandenyno ar atogrąžų miško suteikia padeda mokytis apie tvarumą. Kitose mokyklose tai vietos istorija, kuri gali padėti mokiniams suprasti, kaip kurti geresnį rytojų. 

UWC mokyklas vienija bendros vertybės - tai įvairūs mokiniai ir įsipareigojimas vykdyti UWC misiją, kad švietimas taptų taikos ir tvarumo jėga. Į kiekvieną UWC susirenka mokiniai iš viso pasaulio, labai skirtingų kultūrinių ir socialinių bei ekonominių sluoksnių, kad gyventų ir mokytųsi vieni su kitais ir vieni iš kitų, bei suprastų kokių pokyčių reikia pasaulyje ir kaip jie gali juos įgyvendinti.

Page 1

18 Mokyklos pasaulyje