Pereiti prie turinio ↓
map

UWC Atlantic

Glamorgano slėnis, Velsas, 

Jungtinė Karalystė

350 moksleivių
15 - 19 metų amžiaus

Įkurta

1962

3 March 2017

1962 m. įkurta UWC Atlantic nuo pat įkūrimo buvo skirta skatinti tarptautinį supratimą per švietimą. Mokykla suteikia platformą jauniems žmonėms mokytis per bendrą patirtį ir įgalina juos daryti teigiamus pokyčius.

Trys unikalios savybės

  • Istorinis paveldas - Jungtinėje Karalystėje, XII a. Sent Donato pilyje, įsikūręs UWC Atlantic yra UWC pasaulinio švietimo judėjimo steigėja. Čia pirmą kartą buvo sukurta standaus korpuso pripučiama gelbėjimo valtis (angl. Rigid-Hulled Inflatable Lifeboat).
  • Atlantic Outdoors (liet. Atlantic lauke) - greta akademinės mokyklos programos daugiausia dėmesio skiriama fiziniams iššūkiams, savanorystei, iniciatyviai lyderystei ir komandiniam darbui.
  • Moksleivių įgalinimas - mokiniams suteikiama autentiška atsakomybė patiems priimti sprendimus ir imtis veiksmų, sekant švietimo revoliucijos, kurią prieš daugiau nei 50 metų pradėjo mūsų įkūrėjas Kurtas Hahnas, dvasią, saugiai ir užtikrintai dalyvaujant suaugusiesiems.
Pamokose 

Dvejų metų diplomo programą, skirtą 16-19 metų jaunuoliams, sudaro dvi dalys: tarptautinio bakalaureato diplomo programa (IBDP) ir patirtinio mokymosi programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama svarbiausiems taikos, tvarios ateities ir mokinių iniciatyvos aspektams. Jos tarpusavyje susijusios ir turi bendrą paveldą, kurį sudaro Kurto Hano novatoriška filosofija, UWC judėjimas ir Aleco Petersono švietimo veikla.

Programa atspindi mokyklos misiją: joje daugiausia dėmesio skiriama visą gyvenimą trunkančiam įsipareigojimui tarnauti bendruomenei, bendradarbiavimui ir socialiniam dalyvavimui, ugdomas jaunų žmonių asmeninės iniciatyvos jausmas ir lyderystės įgūdžiai. Moksleiviai įgauna pareigas, prisiima autentišką atsakomybę ir priima sprendimus, o savo veiksmais ir asmeniniu pavyzdžiu demonstruoja įsipareigojimą teigiamai keisti pasaulį.

Po pamokų
 

Bendrojo ugdymo programa apima keturis aspektus, susijusius su aplinkosauga, pasauliškumu, socialiniu teisingumu, ir buvimu lauke. Jie leidžia mokiniams įsitraukti į atradimus, nuspręsti savo kelius, susidurti su rizika ir įveikti nesėkmės galimybę, kad pažintų savo stipriąsias ir silpnąsias puses, taip pat savo vaidmenį pasaulyje.

Mokykla ir jos infrastruktūra
 

UWC Atlantic yra įsikūrusi XII a. Švento Donato pilyje - ypatingoje mokyklos dalyje, kurioje vyksta didesni susirinkimai ir pamokos.

Moksleivių bendruomenė suskirstyta į aštuonis specialiai pastatytus bendrabučius, kuriuose gyvena maždaug po 48 moksleivius, su atskirais vaikinų ir merginų koridoriais. Paprastai viename kambaryje gyvena po keturis skirtingų tautybių moksleiviai iš tų pačių metų. Visais mokiniais rūpinasi namų auklėtojai, gyvenantys gretimuose namuose ir daug laiko praleidžiantys bendraudami su mokiniais ir jiems padėdami.

Mokykloje tai pat yra valgykla, biblioteka, miškelis, vidaus ir lauko baseinas, pamokos istoriniuose pastatuose.
 

Geografinė padėtis 

UWC Atlantic yra įsikūrusi pietinėje Velso pakrantėje Jungtinėje Karalystėje. Didelis Bridžendo miestas ir Velso sostinė Kardifas yra visai netoli, o tai reiškia, kad koledžas yra lengvai pasiekiamas daugeliu pagrindinių transporto jungčių, įskaitant autobusus, geležinkelius ir oro transportą.

 

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

 

Kontaktai


UWC Atlantic
St Donat's Castle
St Donat's
Llantwit Major
Vale of Glamorgan
CF61 1WF
United Kingdom

18 Mokyklos pasaulyje