Pereiti prie turinio ↓
map

UWC ISAK Japan

Karuizawa, Japonija

200 moksleivių
15-19 metų amžiaus

Įkurta

2014

3 March 2017

2017 m. rudenį UWC ISAK Japan priėmė pirmąją UWC moksleivių kartą. UWC ISAK Japan įkūrėja Lin Kobayashi atrado aistrą pasauliniam švietimui mokydamasi Pearson koledže UWC Kanadoje. Tai ją įkvėpė įkurti ISAK, kuris duris atvėrė 2014 m., siekdamas ugdyti jaunuosius lyderius iš viso pasaulio, kurie būtų teigiamų pokyčių katalizatoriai.

Trys unikalios savybės

  • Lyderystės programa - naudodamiesi novatoriška lyderystės programa, kurioje derinamos sąmoningos savidisciplinos ir dizaino inovacijų praktikos, mokiniai atranda, kas jiems yra svarbiausia, ir tampa teigiamų pokyčių katalizatoriais. Lyderystės praktika integruojama į visus gyvenimo aspektus, įskaitant akademinį ir bendrojo lavinimo gyvenimą.
  • Požiūris skatinantis moksleivių iniciatyvumą - pabrėžiamas ir skatinamas moksleivių savarankiškumas. Mokiniams suteikiama teisė steigti ir vadovauti klubams, planuoti veiklą ir renginiu, nustatyti ir palaikyti su gyvenimu bendrabutyje susijusią politiką.
  • Japonų kalba ir kultūra - be galimybės mokytis japonų kalbos, reguliariai rengiamos išvykos ir ekskursijos suteikia moksleiviams galimybę pažinti Japonijos kultūrą, istoriją ir tradicijas. Mokiniai gali mokytis japoniškų gėlių komponavimo meno ir dalyvauti arbatos gėrimo ceremonijoje; aplankyti pilis, karštąsias versmes, šventyklas ir šventoves; dalyvauti vietiniuose festivaliuose ir spektakliuose; lankytis muziejuose, planuoti viešnagę šeimoje ir dar daugiau!
Pamokose 

UWC ISAK Japan siūlo tarptautinio bakalaureato diplomo programos (IBDP) mokymo programą 11 ir 12 klasėse. Dešimtoje klasėje parengiamoji programa padeda mokiniams pasirengti IBDP, tačiau daugelis mokinių prie UWC ISAK Japan prisijungia tik vienuoliktoje klasėje. Be įprastų pamokų, UWC ISAK Japan siūlo japonų, kinų, istorijos, ekonomikos, gamtos mokslų, kino ir vizualiųjų menų pamokas.

Po pamokų
 

UWC ISAK Japan moksleiviai gali dalyvauti įvairiose popamokinėse veiklose - nuo sporto ir kalbų klubų iki MUN ir debatų. Šiuo metu mokykloje veikia daugiau nei 50 klubų ir užsiėmimų, kuriuos kuria ir vykdo moksleiviai, o juos papildo kasmetinės projektų savaitės savanorystės projektai. Visus metus mokykloje taip pat vyksta seminarai ir paskaitos su verslininkais, mokslininkais ir inovatoriais.

IBDP mokiniai 11 ir 12 klasėse patys kuria, įgyvendina ir vadovauja dvejų metų trukmės kūrybiškumo, aktyvumo ir savanorystės projektams. Meninė veikla apima teatro klubą, šokių klubą, chorą, kino klubą, studentų žurnalą ir kt. Mokykloje taip pat veikia įvairūs sporto klubai (įskaitant krepšinio, tinklinio, regbio, beisbolo, badmintono, futbolo ir bėgimo klubus), lavinimasis gamtoje (žygiai pėsčiomis, stovyklavimas) ir galimybės sportuoti už universiteto ribų (slidinėjimas, snieglenčių sportas, plaukimas).

Mokykla ir jos infrastruktūra 

UWC ISAK Japan turi modernius, šviesius pastatus, kuriuos suprojektavo apdovanojimus pelnę architektai, akcentuodami tradicinės japonų architektūros principus. Mokykla darniai dera su miškingomis apylinkėmis ir sukuria įkvepiančią aplinką gyvenimui ir mokymuisi. 2016 m. baigtas statyti Kamiyama akademinis centras - tai modernus, šviesus pastatas, kuriame įrengtos klasės, biblioteka ir technologijų centras, studijų erdvės, susitikimų kambariai ir pagrindinis mokyklos biuras. Asama pastate įrengtos papildomos klasės, laboratorijos, kavinė ir lauko terasa. Gyvenamieji pastatai - tai eilės tarpusavyje sujungtų korpusų, vadinamų namais, kurių kiekvienas turi atskiras duris į lauką. Kiekviename name gyvena nuo 12 iki 18 mokinių. Be 2 ir 4 asmenų miegamųjų, kiekviename name yra virtuvėlė ir didelis bendras gyvenamasis kambarys. Sporto salė su krepšinio aikštele ir natūralios žolės sporto aikštele bei pasivaikščiojimo ir bėgimo takai suteikia poilsio galimybių ištisus metus.

2021 m. UWC ISAK Japan atidarė "The Accord Center" - daugiafunkcį objektą, kuriame, priklausomai nuo konfigūracijos, vyksta užsiėmimai, meno parodos, konferencijos ir pasirodymai. Nuo 2022 m. miestelyje įsikurs dar du nauji pastatai: sveikatos ir sveikatingumo centras ir kūrybinis centras, kuriame bus įrengta miestelio kūrėjų erdvė ir meno programos.

Geografinė padėtis 

UWC ISAK Japan yra įsikūrusi Nagano prefektūroje, Karuizavos mieste (20 000 gyventojų), maždaug 70 minučių kelio traukiniu nuo Tokijo. Karuizawa yra populiari ištisus metus veikianti kurortinė vietovė, kurioje yra keturi skirtingi metų laikai, įskaitant snieguotas žiemas!

 

 

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

 

 

Kontaktai


UWC ISAK Japan
5827-136 Nagakura,
Karuizawa-machi
Kitasaku-gun,
Nagano 389-0111

18 Mokyklos pasaulyje