Pereiti prie turinio ↓
map

UWC Costa Rica

Santa Ana, Kosta Rika

175 moksleivių
16-19 metų amžiaus

Įkurta

2006

3 March 2017

UWC Costa Rica anksčiau buvo SOS Hermanno Gmeinerio tarptautinis koledžas (HGIC), skirtas viso regiono SOS vaikų kaimų moksleiviams. 2006 m. HGIC tapo UWC Costa Rica, pasiryžęs tęsti savo misiją - kartu su moksleiviais iš viso pasaulio remti vaikus iš SOS kaimelių Lotynų Amerikoje.

Trys unikalios savybės

  • Pokyčių kurėjų programa - dvejų metų patyriminio mokymosi nuotykis, kurio metu moksleiviai supranta savo gebėjimus siekti teigiamų pokyčių, formuoja savo projektų komandas ir bendradarbiauja su vietos bendruomenėmis ar organizacijomis. Kartu žingsnis po žingsnio jie mokosi rengti, įgyvendinti ir vertinti projektą, remdamiesi socialinio verslumo požiūriu.
  • Sveikatingumo programa - daugiadalykė, daugiametė, kelias kartas apimanti mokyklos iniciatyva, kuria siekiama puoselėti visų bendruomenės narių socialinės ir emocinės gerovės kultūrą.
  • Parama SOS vaikų kaimams - kasmet UWC Costa Rica skiria 5 pilnas stipendijas SOS kaimų moksleiviams iš viso pasaulio. Iki šiol UWC Costa Rica mokslus baigė daugiau nei 50 SOS vaikų kaimelių mokinių.
     
Pamokose 

UWC Costa Rica didžiuojasi, kad yra vienintelė UWC, siūlanti visą tarptautinio bakalaureato diplomo programą (IBDP) ispanų ir anglų kalbomis. Tikimasi, kad visi mokiniai, baigę UWC Costa Rica, gebės efektyviai bendrauti tiek anglų, tiek ispanų kalbomis. Mokiniai, kurie jau gerai moka abi kalbas, gali studijuoti vieną ar daugiau dalykų ispanų arba anglų kalba ir taip gauti dvikalbį diplomą.

Be įprastų pamokų, UWC Costa Rica siūlo kultūros ir socialinę antropologiją, teatrą, kiną, vizualiuosius menus, aplinkosaugos sistemas ir visuomenes, ir prancūzų kalbą.

Po pamokų 

UWC Costa Rica moksleiviams siūlo daugiau nei 50 įvairių popamokinių veiklų. Be to, visi mokiniai privalo dalyvauti pokyčių kūrėjų programoje, sukurtoje tam, kad jie įgytų įgūdžių sėkmingai įgyvendinti bendradarbiavimo plėtros programas.

Mokykla ir jos infrastruktūra 

Mokyklą supa vaizdingi kalnai ir gausybė augalijos bei gyvūnijos, todėl ji puikiai tinka saugiam, įdomiam ir įvairialypiam gyvenimui. Iguanos, šarvuočiai, tukanai ir kitų rūšių paukščiai yra kasdienio mokyklos gyvenimo dalis.

UWC Costa Rica turi aštuonis bendrabučius, kurie visi pavadinti garsių Kosta Rikos paplūdimių vardais. Kiekviename bendrabučio pastate gali apsistoti 24 moksleiviai, jame yra 8 kambariai, du vonios kambariai, bendra erdvė ir pilnai įrengta virtuvė. Kiti patogumai: amfiteatras su 807 kvadratinių pėdų scena, biblioteka, socialinis centras, krepšinio ir futbolo aikštelės.

Geografinė padėtis 

Už dvidešimties minučių kelio nuo Kosta Rikos sostinės San Chosė ir už dešimties minučių kelio nuo moderniausios ligoninės, UWC Costa Rica yra įsikūrusi draugiškame Santa Anos rajone - itin saugioje ir rūpestingoje bendruomenėje, kuri priglaudė mokyklą po savo sparnu.

Kontaktai


Santa Ana downtown,
from the north-east corner of the local church,
400m north
San José, 10901
Costa Rica

18 Mokyklos pasaulyje