Pereiti prie turinio ↓
map

UWC Thailand

Puketas, Tailandas

380 moksleivių
18 mėn. -18 metų amžiaus

Įkurta

2008

3 March 2017

UWC Thailand buvo įkurta 2008 m. kaip Puketo tarptautinė akademija, o 2016 m. rugpjūtį prisijungė prie UWC judėjimo. Tai dieninė mokykla su bendrabučiu, kurioje siūloma holistinė ugdymo programa, ypatingą dėmesį skiriant sąmoningumui.

Trys unikalios savybės

  • Mindfulness (liet. dėmesingas įsisamoninimas) - UWC Thailand integruoja socialinį emocinį mokymąsi ir mindfulness į savo mokymo programą, suteikdama kiekvienam savo bendruomenės nariui paramą ugdant pagrindinius gyvenimo įgūdžius, įskaitant savęs suvokimą ir valdymą, socialinį sąmoningumą ir veiksmingumą bei etišką ir veiksmingą požiūrį į darbą.
  • Jūros aplinkos išsaugojimas - įsikūręs nacionalinio parko papėdėje ir už 10 minučių kelio nuo vandenyno, UWC Thailand plėtoja daugybę salos iniciatyvų, kuriomis siekiama išsaugoti jūros aplinką (mangrovių buveinių atkūrimas ir koralinių rifų stebėsena) ir skatinti tvarią praktiką (Puketas be plastiko, bendruomenės paplūdimių ir dirvožemio valymas).
  • Patirtinis mokymasis - UWC Thailand yra tvirtai įsipareigojęs mokytis iš patirties ir siekti, kad mokymasis būtų patrauklus ir prasmingas visiems. Moksleiviai dažnai vyksta į ekspedicijas, vienos dienos išvykas ir tarnybines keliones tiek salos, tiek viso Tailando ir kitų šalių mastu.
Pamokose 

UWC Thailand autentiškoje ir sąmoningai įvairovę skatinančioje aplinkoje vienodai akcentuojama protinė ir emocinė pusiausvyra bei akademinis kruopštumas. Mokiniai mokosi mokytis, analizuoti, kūrybiškai mąstyti ir daryti apgalvotas išvadas, todėl ši programa yra reikli ir skatina mokinius siekti aukščiausių akademinių pasiekimų.

16-19 metų mokiniams UWC Thailand siūlo tarptautinio bakalaureato diplomo programą (IBDP). Be įprastų pamokų, mokykla siūlo tajų, rusų, mandarinų, korėjiečių, olandų, verslo vadybą, psichologiją, sistemų dizainą, pasaulinę politiką ir menus.

Po pamokų
 

UWC Thailand siūlo išsamią veiklos programą visų amžiaus grupių studentams. Skirtingos veiklos leidžia mokiniams plėtoti projektus iš savanorystės, kūrybiškumo, sporto, socialinės ir kultūrinės veiklos programų. Jos vyksta pietų pertraukų metu, po pamokų ir savaitgaliais. Be to, mokiniai kartu su klasės draugais leidžiasi į ekspedicijas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama nuotykių apmokymams, kur yra plečiamos jų patirties ribos. Ekspedicijos būna labai įvairios: nuo 1 klasės mokinių, praleidžiančių naktį bibliotekoje, kuri kai kuriems iš jų yra pirmoji naktis ne namuose, iki 5 klasės mokinių, praleidžiančių 5 dienas stovyklaudami ir plaukiodami baidarėmis aplink Puketo pakrantę. Kai kurių klasių mokiniai kartu su bendraklasiais vyksta į keliones mokytis buriuoti, kiti dirba su regioniniu vėžlių draustiniu, kad padėtų apsaugoti nykstančias rūšis. Kiekviena klasė kiekvienais metais renkasi vis kitą ekspediciją, o kiekviena kelionė yra pritaikyta tam amžiui, kuriam ji skirta. IBDP mokiniai organizuoja savo projektų savaitę, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas savanorystei ir bendruomenei.

Mokykla ir infrastruktūra 

UWC Thailand teritorija yra erdvi ir plati. Mokykla įsikūrusi šalia sporto ir gyvenimo būdo centro, todėl visi bendruomenės nariai gali naudotis puikiais sporto įrenginiais, tarp kurių yra olimpinio dydžio baseinas, 500 m bėgimo takas, regbio aikštelė, teniso kortai, tinklinio aikštelės ir kardio centras.

Geografinė padėtis 

UWC Thailand yra įsikūrusi šiaurinėje Puketo salos dalyje. Iki Sarasino tilto, jungiančio Puketą su žemynine Tailando dalimi, - 20 minučių kelio automobiliu. Šiaurės Puketo kraštovaizdį sudaro saugomas nacionalinis parkas, paplūdimiai ir pakrantės zonos bei kaučiuko plantacijos su vietos bendruomenėmis.

You have not allowed cookies and this content may contain cookies.

If you would like to view this content please

18 Mokyklos pasaulyje