Pereiti prie turinio ↓
map

UWC Mahindra

Puna, Indija

240 mokinių
16 - 18 metų amžiaus

Įkurta

1997

3 March 2017

Viskas prasidėjo 1997 m., kai Harishas Mahindra iš visame pasaulyje garsios "Mahindra & Mahindra Group" mokyklai padovanojo žemę ir pastatų infrastruktūrą. UWC Mahindra, arba MUWCI (tariama "myoo-ki"), kaip ji vadinama neoficialiai, yra gyvybingas koledžas, turintis gausias mokymo programų naujovių ir bendruomenės dalyvavimo tradicijas. Čia buvo sukurtos ir išbandytos tokios programos kaip IB pasaulio studijų išplėstinis rašinys ir kino studijų programa. Mokykloje taip pat veikia Bridge Program (liet. tiltų programa) ir "Akshara" fondas, kurie didina teigiamą mokyklos poveikį vietos lygmeniu ir suteikia moksleiviams daugybę galimybių mokytis pagal projektus ir savanoriauti.

Campus and Facilities  

The campus is located on a 175-acre conservation park overlooking the Mulshi and Kolvan valleys, 150 km from Mumbai. 

Architect Christopher Benninger has won international awards for the campus design, based on local architecture and which uses regional materials.

Classrooms are based around a quadrangle and each has its own courtyard. The hall, library, arts centre, science laboratories, catering and administrative centres are in this central area.

Since 2000, staff, students and faculty have planted over 100,000 trees on campus, making it a shady and green space to live and learn. 

Trys unikalios savybės

  • Mokymo programų įvairumas (Projektais grįstas mokyklos diplomas) - UWC Mahindra garsėja kaip mokymo programų naujovių diegimo vieta, o kelios čia sukurtos programos buvo įtrauktos į pasaulinę tarptautinio bakalaureato mokymo programą. Čia siūloma įdomi galimybė mokytis iš realaus pasaulio ir remiantis projektais pagal projektais grindžiamo diplomo programą. 
  • Moksleivių organizuojamos iniciatyvos - mokiniai aktyviai dalyvauja daugumoje sprendimų priėmimo procesų, turinčių įtakos mokyklos gyvenimui, pavyzdžiui, numatydami ir vykdydami išteklių valdymo iniciatyvas mokykloje ir gretimuose kaimuose. Dėl aktyvaus moksleivių dalyvavimo taip pat rengiami mokinių projektai, kurie virsta ilgametėmis tradicijomis, pavyzdžiui, bendruomenės fondas ir kasmetinis teatro sezonas, kurio metu studentai režisuoja ir dalyvauja spektakliuose, rodomuose visame miestelyje per dvi vasario savaites.
  • Indijos kontekstas - MUWCI studentai ne tik mokosi įvairiose pamokose, kartu su bendraamžiais iš daugiau nei 60 šalių, bet ir susipažįsta su aplinkinio slėnio ir visos Indijos kalbine ir kultūrine įvairove. Kontekstą formuojantys kursai, tokie kaip "Tai - Indija" ir "Pasaulio klausimai", padeda moksleiviams nuolat mėgautis šia galimybe, o per projektų savaitę ir kelionių savaitę moksleiviai trumpam pasineria į įvairias kitas šalies dalis.
Pamokose
 

UWC Mahindra siūlo tarptautinio bakalaureato diplomo programą (IBDP). Be įprastų pamokų, mokykloje galima mokytis meno, teatro, kino, psichologijos, pasaulio religijų, ir pasaulio politikos. Be šių pamokų, mokiniai taip pat lanko kontekstines pamokas, tokias kaip "Tai - Indija" ir "Pasaulio klausimai", taip pat specializuotas pamokas, kaip kompleksiškumo mokslas ir sisteminis mąstymas.

UWC Mahindra taip pat siūlo projektais grįstą diplomą (angl. Project Based Diploma) ir Kembridžo ikiuniversitetinį diplomą. Projektais grįstas diplomas - tai specializuota programa, kuri dar tik pradedama įgyvendinti: atrinkta mokinių grupė pirmaisiais metais mokosi pagal IBDP mokymo programą, o antraisiais metais sugalvoja ir įgyvendina į poveikį orientuotą projektą.

Po pamokų
 

UWC Mahindra College siūlo daugybę įvairių popamokinių veiklų pagal kūrybiškumo, aktyvumo ir savanorystės programą, vadinamą "Triveni", kuri palengvina projektais paremtą mokymąsi keturiose srityse: švietimas, taika ir teisingumas; tvarumas; bendravimas ir kultūra bei lauko edukacija. Moksleiviai dalyvauja bent vienoje srityje ir susibūrę į grupes vykdo mokyklinius ir bendruomenės projektus, kad susipažintų su projektų valdymu.

Bendruomenės labui mokykloje ir už jo ribų dirbama dalyvaujant "Triveni" projektuose, taip pat bendradarbiaujant su "Akshara" programa ir vietinėmis bendruomenės iniciatyvomis slėnyje. Tai apima darbą su vietos mokyklomis, verslumo programomis, ekologinio ūkininkavimo kolektyvais ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Be įprastų sporto šakų, tokių kaip krepšinis, regbis ir futbolas, geografinė miestelio padėtis sudaro palankias sąlygas užsiimti lauko veikla, pavyzdžiui, žygiais pėsčiomis, važinėjimu dviračiu ir ugniagesių tarnyba. Daug studentų taip pat dalyvauja fiziškai sudėtingose išvykose per kelionių savaitę ir tarpmokyklinio sporto sezoną, vadinamą MUWCILlimpiada.

Mokykla ir jos infrastruktūra
 

Moksleiviai gyvena kartu penkiuose bendrabučiuose, vadinamuose "wadas" (vietinis terminas, reiškiantis "kiemą"). Mokykloje taip pat yra daug neoficialių vietų, kuriose galima susirinkti ir pasivaikščioti, o kelios vietos tarp studentų gerai žinomos dėl nuostabių slėnio vaizdų saulėlydžio metu.

Akademinė infrastruktūra apima klases akademiniame kvartale, mokslo laboratoriją, skaitmeninę laboratoriją, biblioteką, meno erdvę su vaizdu į slėnį, specializuotas patalpas teatrui ir muzikai, didelę sporto aikštelę regbiui, futbolui, krepšiniui ir kriketui. Socialiniame centre yra sporto salė, baseinas, žaidimų ir poilsio zona bei delikatesų kavinė. Studentai tris kartus per dieną maitinasi didelėje valgykloje, vadinamoje "Caf".

Geografinė padėtis 

UWC Mahindra yra įsikūrusi 170 akrų ploto biologinės įvairovės rezervate Vakarų Gatuose, kalnų grandinėje, kuri driekiasi lygiagrečiai Indijos pusiasalio vakarinei pakrantei. Šalia esančiame slėnyje įsikūrę kaimai suteikia daugybę galimybių mokytis ir įsitraukti į bendruomenės veiklą. Už 30 km esantis Pune miestas siūlo daugybę galimybių savaitgalio dienos išvykoms.

Kontaktai


UWC Mahindra College
Village Khubavali,
PO Paud
Taluka Mulshi, Pune,
MH 412 108, India

18 Mokyklos pasaulyje