Pereiti prie turinio ↓
map

Li Po Chun UWC

Honkongas, S.A.R., Kinija

256 moksleiviai
16-18 metų amžiaus

Įkurta

1992

3 March 2017

1992 m. rugsėjį UWC LPC duris atvėrė pirmajai moksleivių kartai, o 1992 m. lapkričio 6 d. ją oficialiai atidarė Jo Didenybė Velso princas. Tai buvo antroji UWC mokykla Azijoje.

Accordion Title 

Accordion content

Trys unikalios savybės

  • Quan Cai programa - pagal Quan Cai (liet. viso asmens tobulėjimo) programą moksleiviai yra atsakingi už projektų inicijavimą ir vykdymą bei dalyvavimą vietos bendruomenės veikloje.
  • Kinijos kultūra - įsikūrę gyvybingame mieste, kuris yra Azijos kryžkelėje, mokiniai turi galimybę giliau pažinti Kiniją ir Aziją per projektų savaitę ir Kinijos savaitę.
  • Vieta - mokykla yra įsikūrusi ramiame ir žaliame Honkongo prieglobstyje, apsuptame medžių, kalnų ir paplūdimio, tačiau tuo pat metu yra tik kelios minutės kelio nuo sparčiai besiplečiančių miesto dangoraižių rajonų.
Pamokose
 

UWC LPC siūlo tarptautinio bakalaureato diplomo programą (IBDP). Be įprastų pamokų, UWC LPC siūlo kinų, mandarinų, ispanų, prancūzų, geografiją, verslo vadybą, politikos studijas, aplinkos sistemas ir visuomenes, teatrą, vizualiuosius menus.

Po pamokų 

"Quan Cai" (liet. viso asmens tobulinimas) programa yra neatsiejama mokinių mokymosi patirties dalis. Iš viso siūloma daugiau kaip 70 veiklų, įskaitant 10 sporto komandų, 22 savanorystės veiklas ir 30 kitų, kurios yra susijusios su platesnės bendruomenės grupėmis ar organizacijomis. Tarp įvairių Quan Cai programos sudedamųjų dalių daugiausia dėmesio skiriama darbui bendruomenėje, didinant mokinių supratimą apie vaidmenį, kurį jie gali atlikti siekdami taikos ir tvarumo. Veikla daugiausiai vykdoma moksleivių iniciatyva ir apima visuomeninę veiklą (t. y. koralų stebėseną, darbą su pažeidžiamomis grupėmis, gyvūnų gelbėjimą), menus (t. y. sveikas gaminimas, drakono šokis, debatai, cirkas), fizinę veiklą (t. y. plaukimas baidarėmis, žygiai pėsčiomis, stovyklavimas ir laipiojimas uolomis), savanorystė mokykloje (t. y. pirmosios pagalbos grupė, garso ir vaizdo grupė, mokyklos ekologai ir žurnalas "Synergy"), Kinijos savaitę ir projektų savaitę, kultūros vakarus, edukacines taikos programas, orientacinę savaitę.

Mokykla ir jos infrastruktūra 

Moksleiviai gyvena keturiuose bendrabučiuose, kiekvienas iš jų dalijasi kambariu su trimis kitais moksleiviais. Kai tik įmanoma, kambarius sudaro du antrų ir du pirmų metų mokiniai, du iš Honkongo ir du iš skirtingų užjūrio regionų. Visi pilną darbo dieną dirbantys mokytojai gyvena mokykloje. Mokytojai ir mokytojų grupės yra svarbios paramos linijos, teikiančios patarimus, užtikrinančios "namų toli nuo namų" atmosferą, petį, ant kurio galima išsiverkti, kai reikia, ir grupę, su kuria galima pasidalyti geromis naujienomis. Mokykloje taip pat yra sporto salė, aktų salė, baseinas, teniso kortas, krepšinio aikštelė, valgykla, biblioteka, klasės ir laboratorijos.

Geografinė padėtis 

Mokykla yra įsikūrusi gražioje Ma On Šanio vietovėje su vaizdu į Žvaigždžių įlanką ir Tolo uostą, mažiau nei 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Wu Kai Sha MTR stoties, todėl jos vieta labai patogi.

Kontaktai


10 Lok Wo Sha Lane,
Sai Sha Road, Ma On Shan,
Sha Tin,
New Territories, Hong Kong

18 Mokyklos pasaulyje